پیام مدیریت :

 
ایده و خلاقیت ، همیشه یادتون باشه افراد موفق بواسطه ایده ها و خلاقیت هاشون موفق شدند پس همیشه خلاق  و با ایده باشید.

سکانس اول :
مامیدانیم شما پولی برای دور ریختن ندارید ... کات!

سکانس دوم :
برای تبلیغات هزار و یک راه هست ...کارت ویزیت، چاپ تبلیغات توی روزنامه ها و مجلات ...چاپ بنر و امثالهم و خیلی کارای دیگه ...تبلیغات همش خوبه ! اما عمر هیچ کودوم بیش تر از یک ماه نیست. هزینه ای که شما می کنید فقط تا یک ماه جواب می ده ؛ اونم نهایتا ! بعدش باید دوباره هزینه کنید و داستان های بعدش !تبلیغاته دیگه ...و توی دنیایی که وابسته به تبلیغاته اگه آروم بدوی ،عقب افتادی ...

سکانس سوم :
این روز ها دنیا روی دور مجازی می چرخه ...آدم ها بیشتر از این که توی واقعیت زندگی کنن سرشون توی لب تاپ و کامپیوتر موبایله ...خرید هامون اینترنتی شده . بانکداریمون الکترونیکی شده !حتی دید و بازدید هامون هم توی فضای اینترنته !با تمام این تفاسیر چرا تبلیغاتمون اینترنتی نباشه ؟ یکم فکر کنی می بینی سرمایه گذاری کردن روی یه تبلیغ اینترنتی خوب خیلی به صرفه اس . چرا هم نداره ! هزینه ی کم ، بازدید بالا  و ماندگاری سالیانه !چی از این بهتر ؟

 در سایت ما شما آگهی  ویژه یا هفت ستاره هم می تونید ثبت کنید . با ثبت این آگهی شما در صفحه ی اول سایت نشان داده خواهید شد و هر کاربری که سایت ما را باز کنه بلافاصله شما را خواهد دید ...توی این دنیا داشتن یک ستاره هم غنمیته و ما به همین سادگی شما را هفت ستاره می کنیم !رقبای شما به شما حسادت خواهند کرد و هیچ کس از دیده شدن بدش نمیاد !نه ؟

 سکانس آخر :
با این توضیحات درنگ یک دقیقه هم جایز نیست ...چون تو یک عالمه رقیب داری و هر دقیقه تعلل یعنی یک گام عقب افتادی ...روی سایت کلیک کن و با ما هم قدم شو .about usدرباره ما
:

این وب سایت با نام  "مرکز118" فعالیت خود را از حدود 9 سال پیش  -1387- و با ثبت دامنه های آی آر  و دات کام تحت نام های/ markaz118.ir/Markaze118.ir/Markaze118.com/markaz118.com شروع کرده و در حوزه اطلاعات مشاغل یکی از قدیمی ترین ، کاملترین و بهترین پرتال های اینترنتی مشتری مدار صادق در ایران میباشد و هیچ گونه ارتباط  یا همکاری با سامانه اطلاعات تلفن گویای 118 مخابرات ندارد  چرا که اصولا این دو در دوحوزه  فعالیت کاری متفاوت قرار دارند.
توضیح بیشتر برای دوستانی که ممکن است درمورد  نام وب سایت شبهه ای داشته باشند : " شرکت مخابرات ایران"  (نام رسمی مرکز مخابرات) - " مرکز اطلاعات تماس 118 مخابرات ایران"  ویا  "سامانه تلفن گویای 118 مخابرات "و یا "سامانه اینترنتی 118 مخابرات" - که نام رسمی وب سایت مخابرات می باشد و هیچ گونه ارتباطی با این وب سایت نداشته و ندارد.

 

مرکز118 اینترنتی  یک وب سایت پرتال بانک اطلاعات مشاغل است که با هدف جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات در عرصه وب ایجاد گردیده است. سایتهایی که تاکنون صنایع ایرانی و شرکتها در اینترنت برپا کرده اند، عموما دارای مشخصاتی مشابه بوده اند. بطور مثال همه آنها صفحاتی برای معرفی شرکت، محصولات، تاریخچه و راههای تماس داشته اند. با این حال مشکل بزرگ این سایت ها این بوده که در میان خیل عظیم سایتهای اینترنت گم بوده اند و مدیران مشاغل نیز از این گلایه دارند که چرا وب سایت آنها آنگونه که باید، بازدیدکننده نداشته اند.برای رفع این مشکل سایتهای پورتال(portal) به وجود آمده اند. شما در یک پورتال فهرستی بزرگ از منابع مرتبط را در دایرکتوری های مختلف خواهید یافت و با استفاده از ساختارهای درختی به آسانی می توانید به هدف خود دسترسی داشته باشید.
در شهرها و جوامع بزرگ امروزی، رساندن متن پیغام های تبلیغاتی، بدست گروه هدف، کاری سخت و پر هزینه می باشد و بسیاری از تبلیغات انجام شده به سمت گروه هدف هدایت نمی گردد.
این سایت یک سایت تخصصی در زمینه معرفی مشاغل می باشد که دارای رتبه بالادرموتورهای جستجو گر گوگل، یاهو و غیره می باشد، این سایت با 9 سال سابقه مفید و مستمر و تجربه بالادر زمینه مشاغل ، اطلاعات اعضاء خود را در دسترس کاربران اینترنتی قرار می دهد.

با تشکر از کلیه  مدیران محترم اصناف استان ، اعضا  و بازدیدکنندگان گرامی
امتیاز دهید:
به این سایت
ورودصفحه اصلیامکانات آگهی ویژهراهنمای درج آگهی خوبسوالات متداولوبلاگ مرکز 118تعرفه هاتماس با ما