تمام آگهی های کامپیوتر
آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری - تهران
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) برگزار کننده ی دوره های آموزشی مباحث تخصصی فیبر نوری می باشد. امروزه با در نظر گرفتن لزوم وجود فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان ها به دنبال یافتن مزیت‌های رقابتی در چگونگی سرمایه گذاری بر روی این تکنولوژی و استفاده ی بهینه از آن می باشند. در این میان دانش و تخصص، یکی از بزرگ ترین دارایی های هر سازمان و عامل مهمی در رقابت محسوب می شود. دوره های آموزشی شرکت اکسین تلکام با بهره گیری از اساتید مجرب، سازمان های مختلف اعم از دولتی و خصوصی را در فراگیری دانش های روز فیبر نوری و مخابرات یاری می کند. برخی از وی...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو - تهران
شرکت اکسین تلکام ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو و کلیه ی متعلقات مربوطه گارانتی: 1 سال خدمات پس از فروش: 7 سال دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 80S دستگاه فیوژن فوجیکورا 70S دستگاه فیوژن فوجیکورا 80S دستگاه جوش فیبر نوری فوجیکورا 70S دستگاه جوش فیبر نوری فوجیکورا 80S کلیور دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا CT-30 کلیور دستگاه جوش فیبر نوری فوجیکورا CT-30 کلیور دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا CT-05 کلیور دستگاه جوش فیبر نوری فوجیکورا CT-05 کاتر دستگاه فیوژن فیبر نوری ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) - تهران
فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی گردیده است که به طور اجمال به شرح زیر می باشد: 1.برگزاری دوره های تخصصی فیبر نوری تحت لیسانس شرکت OxinGroup فرانسه 2.ارائه ی کلیه ی کالاهای Passive فیبر نوری با برند Oxin فرانسه شامل: -انواع دستگاه های جوش فیبر نوری (Fusion Splicer) و لوازم جانبی آن -انواع دستگاه های تست و اندازه گیری فیبر نوری (OTDR, VFL, Power Meter, Light Source) -انواع کابل های فیبر نوری اعم از Indoor ،Outdoor و نظامی -انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری در متراژها...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
گارانتی و پشتیبانی - تهران
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) با استفاده از کارشناسان و توانایی های خود در داخل و خارج از کشور، بصورت پیوسته و مستمر از مشتریان خود پشتیبانی می نماید. - برخورداری از کلیه ی تجهیزات خدمات پس از فروش - پاسخگویی 24 ساعته - ارتباط مستمر و پیوسته با مشتریان - پاسخگویی به پرسش ها و اشکالات فنی مشتریان - همراهی در امکان سنجی تامین تجهیزات مشتریان و بهینه سازی آن - اطلاع رسانی از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات ارائه شده در بازارهای بین المللی این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد اقدام به تعمیر و کالیبراسیون انواع دستگاه های جوش ف...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
فروش  انواع آنتی ویروس اورجینال - تهران
فروش و توزیع انواع آنتی ویروس اورجینال رایان پزشک نماینده فروش وتوزیع انواع آنتی ویروس اورجینال خانگی/ شرکتی / موبایل/ محصولات اورجینال مایکروسافت/ سیستمهای امنیتی:UTM /GFI/IDM/Dameware /kayako/ بهمراه 1 سال خدمات و پشتیبانی فنی www.rayanpezeshk.com تلفن:71348-021 داخلی 115 Avira Endpoint Security اویرا اندپوینت سکیوریتی BitDefender Small Office Security بیت دیفندر اسمال آفیس سکیوریتی )گرویتی زون) ESET Endpoint Antivirus ایست اندپوینت آنتی ویروس ESET Endpoint Security ایست اند پوینت سکیوریتی Kaspersky Endpoint sele...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
گروه صنعتی مبتکر - تهران
گروه صنعتی مبتکر طراح و تولید کننده انواع رک های شبکه، سرورIndoor دیتاسنتر(طرح Apc ) ، اتاقک های سرد و گرم دیتاسنتر مخابراتی رک های Outdoor با Ip65 وIp55 کافوهای نوری انواع باکس های فلزی تجهیزات Passive انوای تابلوهای برق فضار ضعیف ، متوسط و قوی Tel :021-77895472 Fax:021-77895493 Telegram :09214392732 Email:Mobtaker.Company@gmail.com ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
طراحی وب سایت حرفه ای و ساخت فروشگاه آنلاین در اصفهان - اصفهان
شرکت آرتاپرداز با سال 10 سابقه در زمینه طراحی سایت اکنون آماده است برای طراحی جدیدترین وب سایت های شرکتی , فروشگاهی , نمونه کاری ,شخصی و ... به صورت کاملا حرفه ای و به روز در خدمت شما باشد و تجربیات خود را ارائه دهد . طراحی وب سایت آرتاپرداز با با استفاده از جدیدترین مدل های 2018 انجام میشود سایت ها تماما با بیس سئو , واکنشگرا,با رابط گرافیکی زیبا و متناسب با کسب و کار شما هستند از قابلیت های فروشگاهی اینترنتی هم میتوان به اتصال به درگاه بانکی , اتصال به نرم افزارهای حسابداری , مدیریت فروشگاه آنلاین با استفاده ار اپلیکیشن های اندروید و آی ا...
اصفهان
بروز شده در 1 سال پیش
معرفی ترانکینگ اشنایدر – آلما شبکه – 66932635 - تهران
معرفی ترانکینگ اشنایدر – آلما شبکه – 66932635 کمپانی PKS یکی از یزرگترین تولید کنندگان ترانکینگ در سطح دنیا و کشور ترکیه می باشد. به علت شهرت و کیفیت این ترانکینگ ها شرکت اشنایدر کل سهام کارخانه PKS را خریداری و امروزه تحت عنوان برند اشنایدر مشغول به تولید محصولات بسیار متنوعی می باشد. از جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره داشت: 1- انواع ترانکینگ از سایز 50*80 میلیمتر و 50*101 میلیمتر و 50*151 میلیمتر PKS - Schneider 2- انواع مینی ترانکینگ Schneider 3- انواع ماژول (مکانیزم) 45*45 میلیمتر 4- انواع داکت کف خواب 5- انواع ترانکین...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
آلما شبکه نمایندگی ترانکینگ اشنایدر - 66932635 - تهران
آلما شبکه نمایندگی ترانکینگ اشنایدر - 66932635 شرکت اشنایدر در سال های گذشته با خریدن کمپانی های مختلف در سرتاسر جهان به اعتبار خود افزوده است. بعلاوه بر گستره محصولات خود نیز افزوده است. در چند سال اخیر، اشنایدر به خرید شرکت معتبر PKS دست زده است. در حال حاضر محصولات PKS تحت برند اشنایدر به بازار ایران عرضه می گردد. در ادامه به معرفی محصولات ترانکینگ اشنایدر می پردازیم: ==================================== - ترانکینگ pks در سایز 50*80 میلیمتر با قابلیت نصب انواع ماژول شبکه و کلید و پریز - ترانکینگ pks در سایز 50*100 میلیمتر با قاب...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
نرم افزار پلاک خوان - تهران
شرکت دانش بنیان پردازنده پارس تولیدکننده وارائه دهنده سیستم های اتوماسیون مبتنی برکارت هوشمند ونرم افزارهای مدیریت پارکینگ،نرم افزارتشخیص پلاک ،راهبند،کنترلرپارکینگ و کارتهای هوشمند میباشد. توجه ارائه سیستم های فوق با قیمت مناسب و تخفیفات ویژه برای مدت زمان محدود ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
تجهیزات شبکه، تلفن تحت شبکه - تهران
فروشگاه تلکام حیدری مرکز فروش تجهیزات شبکه ، کیستون ، پچ کابل مسی ، پریز شبکه روکار تک پورت و دو پورت ، پچ پنل 24 پورت ، دوربینهای مداربسته تحت شبکه و آنالوگ ، سوکت، کابل بر، آچار مخصوص کابل شبکه ، سوئیچ ، روتر ، دوربین ، آنتن ، اکسس پوینت ، مودم ، مودم GPON ، کابل شبکه ، تلفن تحت شبکه ، سانترال تحت شبکه ، بیسیم تحت شبکه ، فکس تحت شبکه ، کابلهای فیبرنوری مالتی مود و سینگل مود انواع تجهیزات با برندهای: لگراند - Legrand - ساندوین – soundwin هواوی - Huawei – کیو نپ – qnap – –آی پی کام – IP-come - کی نت – Knet – زایکو - Zyco - Engenius – انج...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
هوشمندسازی هتل - مشهد
هوشمندسازان کانارد
هوشمند سازی هتل ها✅ *قفل هوشمند درب ورودی *سنسور باز ماندن درب ورودی *باز بسته کردن درب اتاق ها از داخل پذیرش *سیم کارت خوان داخل اتاق *سنسور تشخیص حضور در ورودی اتاق *سیستم کنترل فن کویل *قرار دادن سنسور بر روی پنجره ها *استفاده از سنسور حضور در اتاق نشیمن *استفاده از ریموت کنترل *پنل کنترل سر تخت *سیستم مدیریت مرکزی مهمانان *سیستم تلویزیون تحت شبکه (IPTV) *سیستم تلفن تحت شبکه (VOIP) *سیستم شبکه کامپیوتری ««امکانات عمومی و مشترک هتل »» *سیستم پارکینگ هوشمند *سیستم راهنمای جای پارک خالی *کنت...
مشهد
بروز شده در 1 سال پیش
معرفی ترانکینگ 151*50 میلیمتر اشنایدر  || 66932635 - تهران
معرفی ترانکینگ 151*50 میلیمتر اشنایدر || 66932635 سایز 151*50 میلیمتر بزرگترین سایز ترانکینگ اشنایدر (پی کا اس) می باشد و امکان عبور حداکثری تعداد کابل از آن جود دارد. همچنین به علت وجود پارتیشن ارتفاع (کامل) امکان جداسازی کامل کابل های Power (برق) از شبکه وجود دارد. این سایز از ترانکینگ در سه حالت مختلف قابل استفاده می باشد. در یکی از این سه حالت، امکان نصب کادر و پایه وجود ندارد و فقط به عنوان مسیر عبور کابل از آن استفاده می شود. همچنین در این سایز امکان نصب پارتیشن نیمه ارتفاع نیز وجود دارد که خاصیت امکان جداسازی کابل های دیگر را در ترا...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
ویژگی های ترانکینگ اشنایدر PKS پی کا اس || 66932635 - تهران
ویژگی های ترانکینگ اشنایدر PKS پی کا اس || 66932635 آلما شبکه مفتخر به ارائه انواع ترانکینگ اشنایدر به ابعاد زیر می باشد: 1- ترانکینگ 50*80 میلیمتر اشنایدر PKS 2- ترانکینگ 50*101 میلیمتر اشنایدر PKS 3- ترانکینگ 50*151 میلیمتر اشنایدر PKS ویژگی های ترانکینگ ها و مینی ترانکینگ های اشنایدر (PKS) - ابعاد مختلف ترانکینگ از سایز 21 میلیمتر تا 150 میلیمتر - برخوردای از درجه محافظت IP40 - استفاده از طیف رنگی RAL9010 - تطابق کامل با استانداردهای TSE و VDE - دمای کاری از 60+ تا 25- سانتی گراد - دارای قابلیت خود خاموشی (عدم شعله و...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
خرید و فروش لپ تاپ دست دوم در یزد - یزد
خرید و فروش لپ تاپ دست دوم در یزد - فروش لپ تاپ دست دوم با ضمانت نامه کتبی و گارانتی و مهلت تست (امکان خرید در محل و یا ارسال به سراسر کشور) - خرید لپ تاپ دست دوم با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات لپ تاپ و خرید و فروش لپ تاپ در یزد، با اطمینان از سلامت، تمامی لپ تاپ ها با ضمانت و گارانتی عرضه میشوند. مرکز کامپیوتر رز همراه: 09131589698 تلگرام: 09381733834 تلفن: 03537204888 masoud.arabsheybani@gmail.com آدرس: یزد - آزادشهر - نرسیده به فلکه دوم - ابتدای خ مخابرات....
یزد
بروز شده در 1 سال پیش
شرکت داتام نماینده رسمی محصولات پسیو دت وایلر - تهران
" شرکت توسعه فناوری داتام ارتباطات پارس نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران " فعالیت های شرکت توسعه فناوری داتام : • مشاوره و طراحی در حوضه شبکه و دیتا سنتر • فروش تجهیزات پسیو شبکه دت وایلر • خدمات پس از فروش شامل گارانتی 25 ساله o شرکت توسعه فناوری داتام از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پسیو شبکه در کلیه استان های کشور نماینده توزیع و فروش می پذیرد. ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
تجهیزات و لوازم جانبی مسی و فیبر نوری دت وایلر  - تهران
" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران " تجهیزات مسی: انواع کیستون Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP انواع شاتر و قاب شاتر انواع رک و ریل های آداپتر کاست , درب کاست , نگهدارنده تجهیزات فیبر نوری: در پوش های پچ پنل قاب جلو پچ پنل انواع آداپتر های SC , LC و LCQ سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4 انواع پیگتیل های تک رنگ و 12 رنگ , سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4 ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
انواع کابل های مسی و فیبر نوری دت وایلر  - تهران
" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران " انواع کابل مسی شبکه: کابل های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e UTP , SFTP / با روکش های PVC و LSOH یا LSZH انواع کابل فیبر نوری: کابل های Indoor , Outdoor و Universal سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4 ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر  - تهران
" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران " انواع پچ کورد های مسی: پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP با روکش های PVC و LSOH یا LSZH انواع پچ کوردهای فیبر نوری: پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4 ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
انواع پچ پنل های مسی و فیبر نوری دت وایلر - تهران
" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران " انواع پچ پنل های مسی: پچ پنل Cat3 با 25 و50 خروجی مخصوص تلفن پچ پنل Cat6 , Cat5 با 24 خروجی / UTP , SFTP انواع پچ پنل های فیبر نوری: پچ پنل خالی , پچ پنل های SC , LC و LC QUAD سینگل مود OS2و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4 ...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
نرم افزار فروش اقساطی کالا و لوازم - ارومیه
ویژه شرکت ها و فروشگاه های لوازم خانگی، مبل، فرش، کامپیوتر، موبایل امروزه در اکثر شرکت ها و فروشگاه هایی که اقدام به فروش اقساطی کالا و لوازم می کنند، نگهداری اطلاعات مشتری و اطلاعات اقساط پرداخت شده و نشده به صورت دستی بوده و این امر موجب گردیده است که میزان خطای محاسباتی با افزایش مشتری نیز افزایش یابد. در این راستا گروه راهنمای دلفی به سفارش و پیشنهاد یکی از مشتریان خود اقدام به طراحی، تولید و پیاده سازی نرم افزار فروش اقساطی خود نموده که از اهداف این سیستم، آسان سازی و سیستماتیک کردن مراحل صدور فاکتور، تقسیط بندی، کنترل دریافت اقساط و...
ارومیه
بروز شده در 1 سال پیش
نرم افزار طراحی شیشه سکوریت دیوار شیشه ای - ارومیه
برای طراحی شیشه های سکوریت دفاتر، مغازه ها، فروشگاه ها، سالن های اسکواش، پارتیشن نرم افزار طراحی شیشه سکوریت، دیوار شیشه ­ای اولین نرم ­افزار ایرانی برای طراحی انواع شیشه ­های سکوریت (نشکن) جهت استفاده در دیوارهای شیشه ­ای دفاتر، مغازه ها، فروشگاه ها، سالن ­های اسـکـواش، پارتیشن ­های شیشه ای و …. می ­باشد. با استفاده از نرم افزار طراحی شیشه سکوریت شما می ­توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و در کمترین زمان شیشه های خود را جهت تولید به کارخانجات تولید کننده این نوع شیشه­ ها ارسال نمایید. امکانات نرم افزار طراحی شیشه سکوریت دیوار شیشه ای ...
ارومیه
بروز شده در 1 سال پیش
نرم افزار حسابداری شن و ماسه - ارومیه
ویژه کارگاه های شن و ماسه نرم افزار حسابدار شن و ماسه، اولین نرم افزار ایرانی ثبت و نگهداری کلیه امور حسابداری ویژه کارگاه های شن و ماسه می باشد. با استفاده از نرم افزار حسابدار شن و ماسه شما می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و در کمترین زمان حواله های خود را ثبت نموده و بر اساس ساختار کارگاه خود اقدام به صدور فاکتور نمایید. همچنین می توانید کلیه هزینه های کارگاه خود را در آن ثبت نموده و به راحتی گزارش های لازم را از وضعیت هزینه های خود بدست آورید. امکانات نرم افزار حسابداری شن و ماسه امکان ثبت مشخصات مشتری ها امکان ثبت انواع کالا...
ارومیه
بروز شده در 1 سال پیش
فروش آنتی ویروس اورجینال - تهران
فروش و توزیع انواع آنتی ویروس اورجینال رایان پزشک نماینده فروش وتوزیع انواع آنتی ویروس اورجینال خانگی/ شرکتی / موبایل/ محصولات اورجینال مایکروسافت/ سیستمهای امنیتی:UTM /GFI/IDM/Dameware /kayako/ بهمراه 1 سال خدمات و پشتیبانی فنی www.rayanpezeshk.com تلفن:71348-021 داخلی 115 Avira Endpoint Security اویرا اندپوینت سکیوریتی BitDefender Small Office Security بیت دیفندر اسمال آفیس سکیوریتی )گرویتی زون) ESET Endpoint Antivirus ایست اندپوینت آنتی ویروس ESET Endpoint Security ایست اند پوینت سکیوریتی Kaspersky Endpoint sele...
تهران
بروز شده در 1 سال پیش
امتیاز دهید:
به این سایت
ورودصفحه اصلیامکانات آگهی ویژهراهنمای درج آگهی خوبسوالات متداولوبلاگ مرکز 118تعرفه هاتماس با ما